пʼятниця, 9 грудня 2011 р.

Компанія-розробник Козаків та S.T.A.L.K.E.R. самоліквідується


Компанія розробник Козаків та S.T.A.L.K.E.R. самоліквідується (оновлено)Відома українська компанія GSC Game World, розробник ігор Козаки та S.T.A.L.K.E.R, може самоліквідуватися найближчим часом.
Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на власне джерело. За його даними, сьогодні директор та засновник компанії, Сергій Григорович, оголосив про це своїм співробітникам. Своє рішення він пояснив особистими причинами, не конкретизуючи їх.
Працівникам, яких у GSC Game World близько півсотні, пообіцяли виплатити належну їм зарплату до лютого 2012 року. Водночас в колективі пов’язують рішення закрити компанію через невдоволення Григоровича ходом розробки нової гри S.T.A.L.K.E.R. 2. За іншими припущеннями, компанію самоліквідують через тиск та зацікавленість силових структур, який почався два місяці тому.
GSC Game World була заснована в 1995 році, і наразі є одним з найбільших розробників ігор у Східній Європі. Ігри Козаки, S.T.A.L.K.E.R, Герої знищених імперій та інші стали справжніми бестселерами.
Всього два тижні тому компанія ще шукала нових людей у команду:
Оновлено (17:35): В той же час в офіційному твітері компанії спростовують інформацію про своє закриття:
Компанія розробник Козаків та S.T.A.L.K.E.R. самоліквідується (оновлено)
Оновлено (18:45): Твіт стерли.
Оновлено (23:11): Джо Мулін, медіа менеджер GSC Game World, який відповідає за просування S.T.A.L.K.E.R. в соціальних мережах, вже шукає роботу:Компанія розробник Козаків та S.T.A.L.K.E.R. самоліквідується (оновлено)


Взято звідси

Немає коментарів:

Дописати коментар