середа, 23 травня 2012 р.

Віктор Янукович ввійшов в президію нового IT об’єднання

Українська IT-індустрія створила громадське об’єднання. Нардеп Віктор Янукович (син президента) – у президії.
Про це пише «ЛІГАБізнесІнформ» із посиланням на прес-службу новоствореної організації.
Отож, у п’ятницю, 18 травня, українська IT-індустрія об’єдналася у всеукраїнську громадську організацію «Рада з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій України».
До президії ради увійшли: народний депутат Віктор Янукович, народний депутат Євген Царьков, народний депутат Віталій Хомутинник, народний депутат Степан Давимука, голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, професор Харківського національного авіаційного університету В’ячеслав Харченко та інші.
Об’єднання займеться формуванням і реалізацією державної політики в сфері IT, захистом інтересів IT-бізнесу, підвищенням кваліфікації кадрів.
Тут, як інформує новостворена Рада, об’єднались профільні експерти, представники великого та середнього бізнесу, нардепи, зацікавлені у динамічному розвитку національного IT-сектора.
Найближчим часом організація розпочне роботу над створенням програми розвитку індустрії інформаційно-комунікаційних технологій в Україні.
До слова, із закликом підтримати створення нових умов роботи для IT-галузі звернулася до прем’єр-міністра Рада підприємців. За даними авторів звернення, сьогодні обсяг індустрії ПО оцінюється у 2 млрд і нараховує 160 тис. кваліфікованих кадрів.
Профільний комітет ВР на останньому засіданні 16 травня не затвердив текст законопроекту «Про спеціальний режим оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції» до другого читання. Проти ключової норми документа (зниження з 15% до 5% ставки прибуткового податку для працівників IT-компаній), як і раніше, виступає Міністерство фінансів, побоюючись зниження надходжень до бюджету в розмірі близько 700 млн грн на рік.
Автори ініціативи підкреслюють, що введення спеціальних умов для IT, навпаки, в найближчому майбутньому дозволить значно збільшити надходження в бюджет. «Згідно з підрахунками, вже в перший рік експерименту надходження до бюджету збільшаться на 100 млн грн. Далі – більше», – зазначив народний депутат України Віктор Янукович в ході інтернет-конференції.
Взято звідси

Немає коментарів:

Дописати коментар